Важлива перемога радивилівських баскетболістів

Важлива новина для радивилівських уболівальників – з відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу: подолавши команди міст Дубна та Нетішина, баскетболісти з Радивилова у фіналі зони «Південь» зустрілися з командою  Здолбунова і переконливо перемогли – з рахунком 84:76 (гра відбулася в Рівному).
basket-1Перемога стала для нашого клубу історичною, адже більше 40 років у цій дуелі завжди переможцями були саме здолбунівці. Кращим гравцем цієї зустрічі став Сергій Варфалюк, який приніс нашій команді 28 очок. Окрасою гри та переломним моментом став точний кидок Василя Рабуша з 17 метрів. Також багато зусиль для перемоги доклали Артур Тарасюк, Дмитро Чиж, Арсеній Бортник, Сільвестр Бенедикт, Максим Додь, Валентин Мельничук.

На тренерському містку працював Олександр Левицький, найактивнішим уболівальником був депутат Рівненської облради Микола Руцький. Приємно, що нам допомагає народний депутат України Олександр Дехтярчук, є розуміння розвитку баскетболу від голови Радивилівської об’єднаної територіальної громади Миколи Карапетяна.

До суперфіналу відкритого чемпіонату Рівненщини з баскетболу увійшли команди: БК «Радивилів», БК «Волиньбаскет», БК «Сарни-1», БК «Сарни-2». Про дату та час наступної гри радивилівців буде повідомлено додатково, чекаєм на вашу підтримку.

Андрій Мамчур, тренер  команди.

Фотознімки можна подивитися тут:

https://photos.google.com/share/AF1QipO8u4e4OlIJOgvD8ae5QA8F8AeV9DPn-MoLK5sTx6IuMbzbyKyJMC9XyH9RW9TdMA?key=eHMzZGFMelA4OHhFXzl5RkRfNVVEMWFVaFIwb0xn

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Віталік сказав:

    Круті хлопці!!!!молодці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.