Важливі турботи на території Радивилівської ОТГ

В екстреному порядку продезинфікували всі місця, які могли відвідувати хворі на COVID-19, у Підзамчівському старостинстві.

У зв’язку з тим, що станом на ранок 15 квітня в Радивилівському районі, а саме – Підзамчівському старостинському окрузі Радивилівської ОТГ, – лабораторно було підтверджено три нових в ОТГ випадки захворювання на коронавірус, на території старостинства було проведено необхідні протиепідемічні заходи.

Паралельно з тим, як лікарі ведуть епідемічне розслідування щодо визначення кола контактних осіб з інфікованими, працівниками з благоустрою Радивилівської міської ради здійснено знезараження антисептичним розчином адмінприміщення старостату, фельдшерсько-акушерського пункту та пункту поштового зв’язку у селі Підлипки. Дезинфікуючими засобами обробили також приміщення й територію Свято-Покровського храму в селі Підзамче.

Радивилівська міська рада просить жителів громади бути максимально відповідальними за своє здоров’я і здоров’я тих, хто поряд, і неухильно дотримуватися встановлених карантином вимог та правил самоізоляції .

***

У Радивилові встановлюють нові сміттєві урни. Загалом, на радивилівських вулицях їх з’явиться вісім десятків. Вартість однієї – близько 300 гривень.

Щоб на міських вулицях поменшало сміття, а в людей побільшало почуття обов’язку в дотриманні правил благоустрою, Радивилівською міською радою було придбано вісімдесят кольорових бетонних урн. Їх розставлять через кожних 50 – 70 метрів у центрі міста та по вулицях із найбільш інтенсивним рухом: Олександра Невського, Почаївській, у парку відпочинку, про це поінформували в міській раді.

Наталія Янчин (Зі сторінки у Фейсбуці).

Фото Володимира Ящука.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.