Важливі заходи цих днів на Радивилівщині

Радивилівська міська рада запрошує у четвер, 21 листопада, долучитися до відзначення Дня Гідності та Свободи. Початок о 12 год. біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні у Радивилові.

У Радивилівській районній державній адміністрації відбулося вручення державної нагороди України «Мати – героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» відповідно до Указу Президента України від 6 травня 2019 року № 190/2019» отримали Оксана Білик із села Немирівка (виховує 5 дітей), Ольга Гладун, жителька с.Заміщина (виховує 11 дітей), Марія Бурмай із с.Лев’ятин (виховує 6 дітей), Віра Волянюк із міста Радивилів (виховує 5 дітей), Тетяна Рибка, жителька с.Боратин (виховує 11 дітей), Сусанна Чекеренда із села Опарипси (виховує 6 дітей). Нагородженим вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня».

У суботу, 23 листопада, в Радивилові відбудуться жалобні заходи, приурочені до 86-х роковин голодомору 1932-1933 років в Україні. Мітинг-реквієм та поминальна панахида відбудуться з 16 год. біля пам’ятного знака жертвам голодоморів (поблизу залізничного переїзду). Громадська хода до пам’ятного знака розпочнеться о 15.30 год. від приміщення міської ради.

24 листопада в селі Острів (Радивилівський район) пройдуть святкові заходи «Вроди, Боже, хліб смачний. Подаруй нам мир святий». Такі заходи проводяться в Демидівській ОТГ у рамках фестивалю «Від села до села колосяться поля. Нас єднають фестивалі, ми єдина сім’я».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.