Вдячні рядки про педагогів-ветеранів читав нардеп

Іван Васильович Мельничук із міста Радивилова багато років пропрацював в освітянській галузі. На пенсію він вийшов з посади директора Радивилівського ліцею №1. Дуже любить читати газети, зокрема «Голос України».

– Це дуже різнобічно розвинена людина, інтелектуал, – розповідає про земляка інший наш постійний читач і дописувач Анатолій Тимошейко з Радивилова.

Є у редакційній пошті добрі слова і про інших освітян-ветеранів.

Вдячні слова за багаторічну сумлінну працю адресують жителі Старого Села Старосільської ТГ ветерану освітянської галузі Хомі Хомичу Кузьмичу, який не лише має багато учнів, а й був директором школи, де навчалося більше тисячі дітей. Давав усьому лад.

У селі Карпилівка Рокитнівської ТГ поважають ветерана-освітянина Ярослава Васильовича Дарованця. Все життя він пропрацював у місцевій школі, викладав фізику, випускники завжди згадують його з вдячністю.

А ось у селі Кривиця Дубровицької ТГ живе інша шанована освітянка Надія Панасівна Колода. 42 роки вона викладала українську мову та літературу в сільській школі. Керувала методичним об’єднанням вчителів, була заступником директора школи з виховної роботи, її обирали головою профкому. Має послідовників у професії з числа учнів. Надію Панасівну вирізняє любов до дітей, до життя, зацікавленість подіями в Україні та життям рідного Полісся.

Всі ці вдячні рядки про педагогів-ветеранів із задоволенням читав народний депутат України Віктор М’ялик.

– Дуже поважаю ось таких відданих своїй професії людей, сіячів знань серед дітей, – каже Віктор М’ялик. – Бажаю усім їм міцного здоров’я на довгі роки.

Народний депутат України Віктор М’ялик подарував усім згаданим та ще чотирьом ветеранам-освітянам Зарічненської, Вараської ТГ передплату на газету «Голос України», яку вони отримуватимуть з першого вересня – з початком нового навчального року.

Олександра ЮРКОВА. («Голос України», 18.07.2021).

цифрове телебачення, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.