“Веселка” готова приймати дітей

У 2016 році в санаторно-оздоровчому комплексі «Веселка» біля Радивилова планують оздоровлювати дітей упродовж трьох літніх змін (14 днів як відпочинкові, 21 день як оздоровчий). Цьогоріч з районного бюджету виділено 150 тис. грн. на оздоровлення дітей пільгових категорій та 49 тис. грн. на оздоровлення дітей учасників АТО Радивилівського району під час канкул.

Радивилів, табір ВЕСЕЛКАКомплекс має в своєму розпорядженні затишні будиночки, актовий зал, їдальню, літню естраду, майданчики для культмасових і спортивний дійств, футбольне поле, відповідне спортивне знаряддя. Традиційно тут діють різноманітні гуртки художньої та технічної творчості, спортивні секції, школи інтелектуальних ігор, клуби за інтересам.

Вартість путівки на 21 день – 3675 грн. (1 день перебування – 175 грн.)

Недавно голова районної державної адміністрації Олег Ващук ознайомився зі станом підготовки табору до оздоровчого літнього періоду, інформує сайт РДА. Разом з директором комплексу Юрієм Гармадієм оглянули будиночки для проживання дітей, їдальню, в якій зроблено ремонт.

Початок першої табірної зміни – 17 червня.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Червень 20, 2016

    […] це – День Святого Духа, виявився святковим і для оздоровчого комплексу «Веселка», який діє в березовому гаю поблизу міста Радивилова, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.