Ветерани радивилівської футбольної команди

З нагоди 25-ї річниці здобуття радивилівською командою “Сокіл” чемпіон­ського звання в чемпіонаті Рівненської області відбулося вшану­вання ветеранів футболу міста Радивилів і тих керівників Радивилівського району та під­приємств, хто дбали і дбають про розвиток цього виду спорту.

На свято прийшли голова райдержадміністрації Ігор Полетко, його заступник Анатолій Бельмас, депутати районної ради, керівники підприємств (колишні і теперішні). З привітанням звернувся А.Бельмас. Ветеранам команди “Сокіл” 1983 року вручено подарунки. Вшановано й колишнього заступника голови райвиконкому Андрія Сисака. У концертній програмі виступили артисти районного будинку культури: гурт “Забава” (керівник Марія Петровська) і театр сатири та гумору “Веселі куми” (Андрій Мудрик).

З тодішнього складу команди прибули Назар Демчук (тренер), Григорій Мельник, Іван Бойчук, Андрій Почаєвець, Роман Зробок, Валерій Вовк, Василь Більський, Анатолій Музика. А для товариського матчу з теперішім складом команди колишню доукомп­лектували чемпіонами області пізніших років. Звичайно, вік дався взнаки: ветерани програли теперішньому “Соколу”, який завдяки підтримці керівників району знову виходить у число кращих футбольних команд області.

Так що є підстави надіятися: недалеко той час, коли “Сокіл” знову реально претендуватиме на чемпіонське звання.

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.