Ветерани зберігають суспільну активність

Спільна звітно-виборна конференція міської та районної ветеранських організацій пройшла в Радивилові. На наступні  чотири роки районну ветеранську організацію знову очолюватиме Василь Андрійович Бондар.

У роботі конференції взяли участь голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.Карапетян, голова Радивилівської районної ради В.Кондик, в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації В.Стасюк, член президії Рівненської обласної ради ветеранів Л.Дейнека.

В.Бондар подякував ветеранам за тісну співпрацю, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за добрі справи і активну життєву позицію та побажав здоров’я, довголіття та натхнення у громадській роботі. Він детально зупинився на проведеній роботі організації, відзначив тісну співпрацю з первинними організаціями та органами влади, зокрема, з ОТГ на чолі з М.Карапетяном.

Паралельно делегати затвердили й звіт міської ветеранської організації. Її багаторічний керівник  Д.Воронко щиро подякував за тісну співпрацю та взаємопорозуміння. «Мої літа більше не дозволяють бути активним керівником, брати участь в організації всіх важливих подій, свят та зустрічей, – зауважив він. – Вважаю, гідно подовжувати цю справу зможуть молодші».

Слова щирої подяки Дмитру Костянтиновичу висловив міський голова М.Карапетян. Вручив почесну грамоту та преміальну відзнаку.

(З сайту ОТГ, Радивилів).

ветерани, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.