Вибори в Крупецькій об’єднаній громаді

Сьогодні, 24 квітня, коли відзначається Вербна неділя, на територіях Крупецької, Михайлівської, Ситненської і Боратинської сільрад проходять вибори 22 депутатів Крупецької об’єднаної територіальної громади і Крупецького сільського голови.

Лише в двох округах – п’ятнадцятому і вісімнадцятому – вибори пройдуть на безальтернативній основі. Разом з тим в одному з округів було зареєстровано 5 кандидатів, у трьох округах – по 4 кандидати. За посаду сільського голови виявили бажання змагатися 9 кандидатів.

Крупець, вибори, громадаДо Крупецької об’єднаної територіальної громади увійдуть села Крупець, Гайки, Гнильче, Баранне, Срібне, Заміщина (поки що це Крупецька сільрада), Михайлівка, Засів (Михайлівська), Ситне, Коти, Гайки-Ситенські, Карпилівка, Табачуки (Ситненська), Боратин, Довгалівка, Гоноратка (Боратинська). Усього – 16 сіл.

Це буде друга об’єднана територіальна громада на території Радивилівського району після Радивилівської громади з центром Радивилів, де вибори пройшли 27 березня.

Сьогодні ж вибори проходять у Привільненській сільській об’єднаній територіальній громаді, що в Дубенському районі.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. axabnrg сказав:

    Джерела ресурсів, що доступні об’єднаним територіальним громадам:

    https://www.youtube.com/watch?v=J5SnSYErPiI

  2. axab сказав:

    Так само може зробити кожна громада, якщо скористається безкоштовною покроковою інструкцією як впровадити такий проект за моделлю DESPRO (udl.despro.org.ua):

    https://www.youtube.com/watch?v=8KaGJAZn2x0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.