Від старости Рідківського старостинського округу

Доброго вечора всім, хто читатиме цей допис. Серце і розум переповнені інформацією щодо сьогоднішніх погодніх умов, скоріше: роздумами дописувачів на сторінках фейсбуку. Впевнена, що матиму однодумців з приводу допису, а також матиму ряд негативних ваших роздумів.

Я – староста Рідківського старостинського округу, який цієї осені увійшов до складу Крупецької громади. 10 років я пропрацювала в сільській раді, добре розумію і знаю що таке громада. І всі роки депутати Рідківської сільської ради працювали разом із сільським головою, а не робили який публічний докір, депутат був частиною органу, який створював добробут своїх громадян!!!!!

В ці дні, коли надворі мете, і розуміючи те, що своєї на місці техніки немає, ми, так – саме МИ, депутати Крупецької сільської ради, обрані від наших сіл, члени виконкому, робимо все можливе, щоб були розчищені дороги. Виношу велику подяку Інні Петрівні Ляхович, Віталію Олександровичу Мироненко, Зої Миколаївні Хомовій за їхню правильну життєву позицію!!! Вірю,що тільки спільними зусиллями, в розумному підході до будь-якого вирішення питання можна досягти успіху! Окрема особлива подяка Крупецькому сільському голові Віталію Володимировичу Мошкуну, який в переддень негоди, зібравши комісію з надзвичайних ситуацій по сільській раді, розробив ряд заходів щодо ефективного усунення заметів, перешкод для руху транспорту тощо.

Прошу ВСІХ своїх жителів округу обмежити в дні негоди поїздки, якщо вони не є обов’язковими. Зв’язуйтеся зі мною в будь-який час, коли буде потрібна допомога з різних причин. Телефон мій ви всі маєте.

Громадський транспорт відновить рух зразу ж після того, як перейде снігопад, і перестане замітати дорогу. Лише тоді будемо розчищати дороги, щоб робота була ефективною. Можливо, пафосно, але закликаю: Люди! Будьте добрішими!!!

Не було зими – стогнали! Прийшла зима – один одному горло перегризаєте! Що, Господь не догодив? А хто ж тоді догодить?

Валентина ПОВРОЗНІК.

Фотозаставка на лицьовій сторінці не стосується Рідкова.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.