Від учня школи – до професіонала

Інвестуючи в дітей, ми інвестуємо в майбутнє – влучно сказано. Під цим гаслом пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу “Від учня школи – до професіонала” в Дубні.

У квітні 2016 року група компаній “Монстера” та благодійний фонд “Любіть Україну” зробили унікальну пропозицію одинадцятикласникам шкіл Дубенського і Млинівського районів: фінансування половини вартості навчання у ВНЗ або стипендію протягом чотирьох років навчання та майбутнє працевлаштування – у разі перемоги  у конкурсі “Від учня школи – до професіонала”.

fond“Погодьтеся, що це – приваблива пропозиція! А особливо у сьогодення, коли діти, здобувши вищу освіту, не можуть влаштуватися на роботу… Група компаній “Монстера” має наміри виходити на закордонні ринки, тож потрібні відмінні спеціалісти, розумні, наполегливі, впевнені у своїх силах, амбітні, словом – переможці. Сьогодні ними є одинадцятикласники зі шкіл Дубна і району, які вхопилися за шанс, ризикнули, взяли участь – і перемогли. Вірю, що в них вистачить сил і натхнення рухатися вперед, до нових здобутків!”, – сказав під час нагородження голова правління РОБФ “Любіть Україну” Михайло Корилкевич.

Прізвища переможців опубліковано на сайті благодійного фонду “Любіть Україну” www.love-ukraine.org.ua. Під час церемонії нагородження з вітальним словом до організаторів конкурсу та учнів звернулися голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, заступник міського голови Дубна з питань діяльності виконавчих органів Василь Скринчук, директори шкіл, учні яких перемогли в конкурсі. Подяку організаторам конкурсу висловила у яскравій промові одна з переможниць – випускниця Повчанської ЗОШ Марія Бурдель.

Голова правління благодійного фонду Михайло Корилкевич і директор з управління персоналом групи компаній “Монстера” Людмила Головчицька провели презентації під час заходу. Присутнім розповіли про досягнення РОБФ “Любіть Україну” та реалізовані проекти, а також – інформацію про діяльність і здобутки групи компаній, де вже за декілька років, можливо, працюватимуть переможці конкурсу.

Нагородження відбулося на території Дубенського історико-культурного заповідника. Юних переможців конкурсу прийшли підтримати і привітати батьки, рідні та друзі. По завершенню офіційної частини заходу всіх гостей було запрошено на екскурсію Дубенським замком.

Для Радивилів.info – за публікацією прес-служби благодійного фонду.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.