Відео про випускників Козинської школи-колегіуму

Козин, колегіум, відеоУже стало звичним, що важливі події ми не тільки фотографуємо, а й знімаємо на відеокамеру. До випускного вечора одинадцятикласники деяких загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського району традиційно готували пам’ятні відеоролики.

З одним із них, знятим у Радивилівській школі-ліцеї, Радивилів.info ознайомив відвідувачів нашого сайту (автор – Павло Бабич).

Досить цікавий відеоролик виставила на Ютуб і Олена Кульбацька – про випускників Козинської школи-колегіуму Радивилівського району. Тут використані як фотознімки, так і відеоматеріали різних років: про те, як нинішні випускники, будучи першокласниками, проводили свято Букваря, як згодом зустрічали одне з новорічних свят, як влаштовували різні урочистості. І коли вони, вже одинадцятикласники, в переддень закінчення школи виходять із неї, привітно махаючи руками відеооператорові, вже важко сторонньому глядачеві зрозуміти: а в яких же ролях ми бачили кожного з них у давніх відеосюжетах та на світлинах із минулого. Ось посудіть самі…

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.