Відеорозповіді про наш Волинський край

Краєзнавчі відеосюжети циклу «Так було…», що їх регулярно готує рівненський журналіст Олексій Бухало, вже впродовж кількох років привертають увагу телеглядачів області. Ось тільки в Радивилові їх подивитися в прямій трансляції неможливо – телесигнал із Рівного сюди не доходить. Однак багато хто і в нас усе-таки знайомиться з напрацюваннями журналіста – завдяки тому, що він має свій відеоканал на міжнародному хостингу Ютуб (YouTube), куди не забуває вміщувати все нові відеосюжети.

Дубенський замокВони цікаві й радивилівцям. І не тільки тому, що не залишив поза увагою малодосліджені історичні факти Радивилова і присвятив їм три передачі, а й тому, що і в інших матеріалах натрапляємо на фактаж, який мав відношення до Радивилівщини, сусідніх районів, міст Кременець, Дубно, селища Млинів…

Серед таких відеосюжетів, наприклад, були розповіді про перебування Т.Шевченка в нашому краї, про Волинські торги 30-х років, про французьких аристократів Дубна, одна з останніх – про Дубно міжвоєнного періоду, коли наш край перебував під владою Польщі і місто стало повітовим центром для Радивилівщини. Пропонуємо увазі читачів посилання на останню зі згаданих оповідей – про міжвоєнне Дубно:

https://www.youtube.com/watch?v=tNCGGxPJ2Qw

До речі, для тих, хто свого часу не мав нагоди ознайомитися з відеосюжетами про Радивилів, подаємо відповідні посилання:

Середньовічне кохання та місто Радивилів:

https://www.youtube.com/watch?v=qaXYOlDwDX0

Про Мойсея Гінсбурга і Радивилів:

https://www.youtube.com/watch?v=SnQStDNvtvM

Про Радивилівську митницю:

https://www.youtube.com/watch?v=XWJ6HJKQt-k

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.