Відеосюжет радивилівців: Леся Українка в Радивилові

Радивилівські працівники культури і освіти підготували відеосюжет, присвячений 150-річчю від народження Лесі Українки, яка бувала і в Радивилові. Він оприлюднений у соціальних мережах.

Є в сюжеті і рольові сцени: прибуття Лесі Українки на залізничну станцію Радивилів, її письменницький пошук вдалих віршованих рядків. Образ поетеси вийшов вельми цікавим, у неї перевтілилася учасниця радивилівського самодіяльного народного театру Ліна Михайлова. Проникливо звучав вірш «Надія», написаний Лесею у 9-річному віці, – читала школярка Настя Тівон.

Про перебування Лесі Українки в Радивилів, де поїзд зупинявся на дві години для заміни колісних пар (до Радивилова і від Радивилова за кордон йшла колія різної ширини), про цікаві факти з біографії поетеси розповіли місцеві бібліофіли Марія Браславець та Ігор Киричук, директорка Радивилівського історичного музею Олеся Шикало.

Доречним видається залучення до зйомки духового оркестру будинку школяра на чолі з керівником Леонтієм Тимощуком. Викладачі дитячої школи мистецтв імені Германа Жуковського душевно виконали пісню на слова Лесі Українки «Не співайте мені».

У відео використані й архівні знімки залізничної станції Радивилів, самого містечка.

Відеосюжет можна переглянути, наприклад, у групі “РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV”: 

https://www.facebook.com/groups/581840695345957/?multi_permalinks=1518420388354645&notif_id=1614188146320612&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.