Відкрито ЦНАП Крупецької сільської ради

18 червня в адмінприміщенні Крупецької сільської ради відбулось офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Крупецької сільської ради.

На заході були присутні голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський, заступник голови адміністрації Тарас Чигринюк, голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов, директор Агрокорпорації «Крупець» Володимир Варфалюк, благочинний протоієрей Ігор Данилюк.

Володимир Варфалюк вручив голові Крупецької територіальної громади Віталію Мошкуну цінний подарунок, а також подарунки для працівників ЦНАП. Благочинний протоієрей здійснив освячення приміщення ЦНАП.

Створення Центру надання адміністративних послуг Крупецької сільської територіальної громади відбулось за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Крупецька сільська рада висловлює подяку команді Програми «U-LEAD з Європою», регіональному спеціалісту Програми Вікторії Костюк, агентству міжнародного співробітництва Sida, міжнародним організаціям SKL International, eGA та NIRAS Sweden AB та іншим партнерам та донорам проєкту.

Завдяки підтримці, які отримала сільрада від міжнародних організацій, ЦНАП Крупецької територіальної громади вдалося створити максимально швидко, якісно та з дотриманням усіх норм і стандартів. Закуплено обладнання та надано послуг на 13605 євро, в тому числі:

– 8326,20 євро – комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення,

– 4586,74 євро – меблі та аксесуари,

– 692,24 євро – ознакування, рекламна продукція.

За ці кошти облаштовано центральний офіс ЦНАП та віддалені робочі місця в селах Ситне, Рідків, Хотин. За кошти сільської ради та спонсорів Агрокорпорації «Крупець», ТОВ «Радивилівмолоко» здійснено ремонт приміщення та приведення його до вимог Програми.

Не менш цінною була нематеріальна допомога Програми, а саме: підготовка технічного завдання, зонування приміщень, навчання персоналу, експертна підтримка, інституційний розвиток, організаційно-правовий супровід, розробка комунікаційної політики.

Відсьогодні двері ЦНАП с.Крупець та шести віддалених робочих місць у старостинських округах територіальної громади відкриті для відвідувачів.

Дякуємо всім, хто взяв участь у реалізації проєкту. Тепер адміністративні послуги стануть значно ближчими до громадян.

Проєктний менеджер проєкту – Віталій Краснопольський.

У Радивилові ЦНАП міської ради було відкрито 25 травня 2019 року.

Крупець, ЦНАП

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.