Відновлюють Радивилівський райвійськкомат

На початку жовтня відновиться робота Радивилівського районного військового комісаріату. Приєднання його до Дубенського, яке відбулося за мирного часу, не підтвердило оправданості такого рішення за інших політичних умов. Для комісаріату потрібне приміщення, а головне – потрібні люди, яких чекає непроста робота.

Радивилів, військові з БродівЗа словами військового комісара Рівненської області Михайла Твердохліба, на таку роботу потрібні чоловіки з великою силою волі. Не так давно в області залучили до роботи військкоматів 29 демобілізованих учасників АТО. Сподівалися, що саме вони зможуть поліпшити показники мобілізації . Проте… Четверо вже написали рапорти на звільнення з проханням перевести в зону АТО, є ще й інші бажаючі звільнитися.

На думку пана Твердохліба, деякі комісари не витримують напруги. Кажуть, легше воювати на сході, ніж слухати плачі і крики дружин та матерів. Окрім того, морально нестерпно важко хоронити загиблих військовослужбовців, яких самі ж відправляли на схід.
Окрім як у Радивилові, на Рівненщині відновлять роботу Корецького, Рівненського, Демидівського районних військових комісаріатів та міського комісарату в Кузнецовську.

(Для Радивилів.info – за інформацією газети «Рівне вечірнє»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.