Відома співачка, уродженка Радивилова Ольга Цибульська, схоже, незабаром стане мамою. Відео

Телеканал ТСН, подаючи новину як важливу для обивателя, зазначив: про це вона самостійно натякнула в коментарі журналістам. Правда, підтверджувати радісну звістку Цибульська не стала, мовляв, хоче залишити приватне при собі.

“Не знаю, чи можна мене вітати вже. Я поки що про це не говорю. Я просто дуже щаслива! Я не забобонна, але є частина життя, яку так хочеться залишити собі. Хоч трохи. Насолодитися самій, і тільки потім поділитися з усіма! “- прокоментувала артистка.

Про цікаве положення Ольги говорив і одяг, у якому вона прийшла на презентацію нового альбому Ірини Білик. Цибульська одягла сукню широкого фасону, а округлий животик приховала під об’ємною кофтою.

Ольга продовжує вести разом з колегами музичні випуски «Guten Morgen» («Доброго ранку») на телеканалі М1. Наприкінці листопада вона помістила в Ютубі нарізку цікавих моментів із музичних випусків. Пропонуємо і нашим читачам переглянути це відео.

Незабаром, а саме 14 грудня, Олі Цибульській виповниться 29 років. Так що всі шанувальники її таланту мають нагоду привітати співачку, скориставшись паперовою чи електронною поштою або через соціальні мережі, де завдяки Ользі (чи її довіреним особам) з’являється оперативна інформація про все найважливіше у творчому житті нашої землячки.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Грудень 13, 2014

    […] Відома співачка, уродженка Радивилова Ольга Цибульськ… […]

  2. Грудень 25, 2014

    […] підтвердження цьому з’явилося щойно тепер, коли факт вагітності міг помітити кожен, хто дивиться її ранкові ефіри на […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.