Відомий музикант виступить у Радивилові… на вулиці

Олег Довгаль, музикантЯк повідомила в соціальних мережах Ірина Перетятко, 12 червня (сьогодні) у Радивилові в центрі міста виступить музикант, лауреат міжнародних премій Олег Довгаль, який своїм концертуванням здобув визнання у Польщі та Німеччині. Виступ цей незвичайний – він відбудеться просто на вулиці, біля магазину «Фортуна», і то з єдиною метою – допомогти в зборі коштів на підтримку українських воїнів, які перебувають у зоні АТО. Всі зароблені гроші будуть витрачені на їх потреби. Початок виступу об 11 год.

Олег Олексійович Довгаль – наш земляк, викладач Львівського Національного університету імені Івана Франка. У 1992 – 1996 роках навчався у Рівненському музичному училищі. Як соліст училищного оркестру народної музики «Древляни» виступав у Києві та Львові. Водночас працював викладачем по класу сопілки Рівненської державної музичної школи №1. У 2001 році закінчив Львівську державну музичну академію ім. М.Лисенка, а в 2004-му –асистентуру-стажування при академії.

Дипломант міжнародного конкурсу ім. Г.Хоткевича (Харків, 1998р.) За період навчання працював у декількох музичних школах Львова, де підготував ряд лауреатів і переможців міських та обласних конкурсів, за що був відзначений подяками управління культури Львівської міськради та обласної профспілки. З 2001 року працює на кафедрі театрознавства та акторської майстерності Національного університету ім. Івана Франка, згодом – на кафедрі музичного мистецтва.

Творчий та науковий доробок музиканта: учасник сопілкового квінтету «Дудаліс», з яким виступав у Рівному, Дрогобичі, на музичних фестивалях «Bach-fest» (м.Суми, 2002), «Поліська весна» (м.Шостка, 2003), «Віртуози» (м.Львів, 2003). Активно виступає як сольний виконавець: фестиваль «Organum» (м.Суми, 2002), «Музика тисячоліття» (Львів, 2002; Вінниця, 2002), «Folkova fiesta» (Ząbkowice Śląskie 2009), музичний фестиваль м.Поланіца Здруй (2009, Польща). Як соліст концертує з іншими музичними колективами: з духовим оркестром штабу ЗОК на міжнародному фестивалі військових оркестрів (м. Краків, 2001), з ансамблем «Збиранка» (м. Байройт, 2002, ФРН), з ансамблем «Оригінал» (м. Кронах, 2003, ФРН), з рівненським камерним оркестром «Бревіс» (м. Сандомеж 2007, Польща), з квінтетом «Multikamerata» (м. Торунь, 2008, Польща), з симфонічним оркестром м. Плоцька (м. Плоцьк,  2008, Польща), із заслуженим ансамблем пісні і танцю «Галичина» тощо.

 Виступ Олега Довгаля в Радивилові відбудеться за підтримки міського голови М.Карапетяна та голови райдержадміністрації О.Ващука.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.