Відпочинок школярів у таборах серед природи

Літо – пора шкільних канікул. Діти відпочивають по-різному: хтось їде з батьками у відомі курортні місця, хтось бере участь у турпоходах за участю старших – з ночівлею в наметах у мальовничих місцях. Певну роль відіграли пришкільні табори відпочинку. Завершується перша табірна зміна в оздоровчому комплексі «Веселка», який діє в березовому гаю поблизу Радивилова.

Як і в попередні роки, організовують літній відпочинок дітей і християнські протестантські громади Радивилівського району. Неподалік села Баранного Крупецької ОТГ прийняли дітей табори відпочинку «Християнин» і «Промінь добра».

Другий із них діяв уже 22-й рік – у чудових будиночках на лоні далекої від промислових зон і насичених автошляхів розкішної природи, з хорошими традиціями виховної роботи і забезпечення доброго харчування. Тут провели тиждень канікул 110 дітей, для яких організовувалися релігійно-культурологічні, спортивні і масово-розважальні заходи.

Як розповіли школярі, навіть дощова, прохолодна погода не перетворила відпочинок у малоприємне марнування часу, адже організатори табору і наставники дітей з числа студентів і недавніх випускників вузів зі щирою душею потурбувалися, щоб нудьгувати вихованцям не було коли. Продумана різноманітна програма заходів дозволила забути учням про залишені вдома комп’ютерні ігри, планшети.

Дні минули навдивовижу сплановано, насичено, весело і з користю для загального розвитку. І хоч тут відпочивали представники сімей різних християнських конфесій, кожному не зайвим виявилося додаткове ознайомлення з Біблією. На завершення табірної зміни всі відпочиваючі отримали на згадку приємні подарунки. І, звичайно, схвильовано й розчулено попрощалися з табором біля святкового багаття.

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.