Відремонтували дорогу до Підгорецького замку

У сімейних альбомах радивилівців можна побачити й світлини, зроблені біля Підгорецького замку, розташованого за 30 км від Радивилова. Нагоди різні: весілля, хрестини, ювілей, мандрівка. Але щоразу в поїздках розчаровував стан автодороги від розгалуження за селом Ясенів і далі до міста Золочева. До речі, там теж є цікавий замок.

Неважко було припустити, що включення Бродівського району до складу великого Золочівського поставить на перший план питання ремонту дороги до нового райцентру.

І ось у ці дні після капітального ремонту найбільш понівеченого полотна відкрили для проїзду дорогу Ясенів – Золочів, що пролягає біля Підгорецького замку. Ця дорога з’єднує траси М-06 Київ – Чоп та М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська.

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОДА, дорожники ще облаштовують узбіччя, наносять розмітку та встановлюють дорожні знаки, втім, дорога вже доступна для мандрівників.

На ремонт дороги з держбюджету виділили 40 млн. грн. та відремонтували майже 8 км. Дорога пролягає повз Підгорецький замок та веде до Золочівського замку. Туди від Радивилова – близько 50 км.

Роботи, які розпочали навесні, виконує підрядна організаціє ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.