Відзначення на Радивилівщині 70-річчя з часу визволення району від німецько-фашистських загарбників. Фото

На межі Радивилівського та Демидівського районів відбулася передача Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», присвяченої 70-річчю визволення Радивилівського району та Рівненської області від фашистських загарбників. Голова Рівненської обласної організації ветеранів Олександр Ковальчук та Демидівський селищний голова Михайло Яремчук передали делегації нашого району на чолі з головою Радивилівської райдержадміністрації Анатолієм Грисюком, головою Радивилівської районної організації ветеранів Василем Бондарем гільзу із священною землею та копію штандарту Першої Української армії. До нашої області їх урочисто передали ветерани та представники влади Житомирщини. Гостей учні Пляшевської ЗОШ І-ІІІ ст. зустрічали запашним короваєм.

Після урочистої зустрічі представники делегацій спільно з головами сільських рад взяли участь у мітингах та поклали квіти та вінки до пам’ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні в селах Теслугів, Козин та Крупець. Продовжилися заходи на Меморіалі Слави міста Радивилів, адже саме 19 березня виповнилося 70 років з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Керівники району та міста, представники громадських організацій та політичних партій поклали вінки та квіти до могил воїнів-визволителів та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. На мітингу виступили голова районної ради О.Пастух, міський голова М.Карапетян, голова обласної організації ветеранів О.Ковальчук,  голова Демидівської районної організації ветеранів М.Фечук, учасник бойових дій Микола Іванович Ботвин, від молодого покоління – Т.Стецюк. Поминальну службу за загиблими на братському кладовищі відправив настоятель храму св. Олександра Невського міста Радивилова отець В’ячеслав Демчук, депутат районної ради.

Рівненщина – 9-та область, яка перейняла естафету та отримала головні її атрибути: штандарт першої української армії та гільзу із землею, на якій відбувалися бої.

Наступною областю, яка перейме естафету стане Волинська. Завершиться Всеукраїнська акція у 2015 році на 70-ту річницю звільнення України від фашистських загарбників. Усі ж її атрибути зберігатимуться у музеї історї Великої Вітчизняної війни, повідомив сайт Радивилівської РДА.

Фото: Володимир ЯЩУК, журналіст.

Радивилів, біля пам'ятника визволителямРадивилів, 70 років визволення від фашизму v-70-3 v-70-4

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.