Війна: прояви доброти та людяності

Гуманітарний вантаж у Радивилів прибув із ґміни Нове (Республіка Польща), що, починаючи з 2019 року, активно та ефективно розвиває з нашим містом партнерські відносини.

Ініціатива міжнародної підтримки була виявлена з перших днів віроломного воєнного вторгнення РФ на територію України. Бурмістр ґміни Нове Чеслав Волінські у розмові з міським головою Радивилівської громади Миколою Карапетяном зазначив: надісланий вантаж, у якому ліки, медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни, одяг, продовольчий запас, – це лише перший транш міжнародної благодійної допомоги, переданої в Радивилів.

Разом із своїми німецькими містами-побратимами ґміна Нове готує наступні пакети гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України та переселенців, які постраждали від війни і прибули на тимчасове проживання в Радивилівську громаду.

Своєю чергою, Радивилівський міський голова подякував за підтримку, яку Польща в співпраці з німецькими партнерами надають Україні. Це суттєва допомога у боротьбі українців за перемогу над РФ.

«Без сумніву, це залишиться в наших серцях і ми будемо завжди про це пам’ятати», – наголосив Микола Карапетян.

У співпраці з польськими партнерами вдалося створити найпростішу з форм перевезення гуманітарної допомоги через кордон. Цей крок демонструє цінність партнерських відносин між містами, коли ці відносини не просто зафіксовані на папері, а діють у режимі тяжких викликів нашої реальності.

***

Радивилівщина приймає переселенців, які постраждали від війни: у міському будинку культури проходить збір речей першої необхідності. Йдеться про одяг жіночий та взуття, одяг дитячий та взуття, засоби гігієни для дітей. Першочергово потрібні матраци, покривала , ковдри, постільна білизна, посуд (глибокі тарілки, склянки, кружки, ложки, виделки).

***

Усі заклади освіти, працівники держустанов та просто люди з селищ та міста Радивилова постарались на славу, виготовляючи і поставляючи в пластмасових відеречках вареники.

***

Громади Рівненщини звернулися до урядів країн – членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

Водночас мешканці всіх міст та громад збирають підписи до міжнародної спільноти, країн-членів НАТО про негайне закриття неба над Україною.

Закрите небо для російської авіації над Україною означитиме, що військові сили НАТО повинні будуть патрулювати повітряний простір над Україною і мають збивати літаки чи гелікоптери-порушники.

Відповідні рішення та звернення уже прийняли всі міста та селища Рівненської області, в тому числі Радивилівська міська територіальна громада.

Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.