Викарбували в граніті імена борців за волю

У селі Підбереззя сусіднього з Радивилівським – Горохівського району 25-річчя Незалежності України відзначили відкриттям меморіалу борцям за волю України, спорудженого з ініціативи Підберезівського сільського голови Віктора Коритка, та святкуванням Дня села. Меморіал, на якому викарбували 202 імені місцевих борців за волю України, освятили декан Горохівського деканату УПЦ КП, настоятель і клірик Свято-Вознесенського храму отець Андрій Сидор і Валерій Братунь, настоятелі храмів сіл Підбереззя і Лемешева отець Василь Ревага і отець Ярослав Музичук.

Горохівський район, ПідбереззяСпогадами поділилися ветерани ОУН-УПА Петро Мартинюк і Павло Івчук. Письменник Андрій Криштальський, який багато років досліджував історію ОУН-УПА на теренах Горохівщини і написав про це декілька книг, зазначив, що Підбереззя дало національно-визвольній боротьбі найбільше мужніх командирів і хоробрих вояків, пам’ять про яких вічно житиме в людських серцях. Про це поінформував сайт “Волинські новини”.

Більше фото дивіться тут: http://www.volynnews.com/news/culture/na-horokhivshchyni-vykarbuvaly-imena-20-mistsevykh-bortsiv-za-voliu/

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.