Виконувач обов’язків голови ОДА нарікав на роботу голови Радивилівської РДА

Виконувач обов’язків голови Рівненської обласної державної адміністрації Юрій Приварський на черговій колегії ОДА був особливо суворим. Рік наближається до кінця, а фінансово-економічних показників, яких би хотілося, не досягають. Новина невтішна.  Так, за десять місяців цього року на 40% зріс податковий борг до зведеного бюджету, деякі райони не виконують план власних доходів та нарощують борги перед податковою.

Не наповнили місцевий бюджет Рівне, Здолубнівський, Млинівський та Рокитнівський райони. Нарікав пан Приварський і на роботу голови Радивилівської РДА Володимира Кондика, бо в районі за десять місяців утворили бюджетну діру у два мільйони гривень. За словами в.о. голови ОДА, на Радивилівщині мали б звільнити зайвих медпрацівників, бо їх забагато на таку кількість населення в районі, а натомість виплачували необов’язкові виплати їм та ще й взяли на роботу додатково 10-х медиків.

Пан Приварський пригрозив, що якщо до 31 грудня якийсь район погіршить загальнообласні фінансові показники, то голови РДА будуть покарані, зокрема буде дисциплінарна відповідальність. Але рівненська газета «Рівне вечірнє», яка інформує про колегію, нагадує, що майже всі голови РДА Рівненщини написали заяви на звільнення, тож карати може й не виявитися кого.

Рівне, колегія ОДА kolegia-rivne_

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Іра сказав:

    Цікаво, яку суму становила бюджетна діра до призначення діючого голови Радивилівської РДА. Чогось мені здається що не менше тих двох мільйонів…

  1. Грудень 11, 2014

    […] Нам повідомили з облдержадміністрації, що потрібно скоротити кількість медпрацівників, бо […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.