Віншувала громада своє майбутнє – зміну молоду

Під завісу червня Україна відсвяткувала одне з найяскравіших свят у році – День молоді. Радивилівські традиції щодо його відзначення завжди оригінальні, як, власне, і ця найпрекрасніша пора людського життя. Відтак свято знову принесло всім, хто молодий віком і молодий душею, багато позитивних емоцій та задоволення.

Ранкові заходи, традиційно, були орієнтовані на спортивну тематику. Так, зокрема, на ставку Молодіжному відбулося заняття з йоги під відкритим небом з місцевою тренеркою Оксаною Чупіною;  продовжилась спортивна розминка у міському парку ім. Тараса Шевченка (кросфіт від фітнес-тренера Романа Берези). Відповідно до програми заходів, за чемпіонський кубок відбулись спортивні поєдинки з волейболу – серед дорослих, а також з мініфутболу – серед дітей.

Підсумкову презентацію у День молоді було проведено міською організацією «Ідея», яка діє при відділі освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради. Громадські активісти зробили відеопрезентацію всіх проведених заходів та проектів, намітили плани нових ініціатив для подальшого розвитку територіальної громади.

Вечірня частина свята стартувала із молодіжного караоке на головній площі міста – у вокальних батлах радивилівці визначали кращих співаків міста. За правилами конкурсу, переможцеві приготували повний кошик смакоти, за друге почесне місце – курку, а от кому, на думку слухачів, ще варто потренувати голос, вручили десяток яєць.

Урочистості продовжились вітальним концертом. Головна сцена Радивилова розквітнула талантами – багатогранність світу музики й танців продемонстрували учасники зразкових дитячих колективів «Калейдоскоп» (керівник Яна Гуска), «Soul Art (Кароліна Паскаль), вихованці вокальних ансамблів міського будинку культури та будинку школяра.

Особливістю цьогорічного відзначення Дня молоді стало свято випускника: вчорашні одинадцятикласники освітніх закладів територіальної громади затанцювали на головній площі міста свій прощальний шкільний вальс.

За особливі успіхи у навчанні 14 випускників громади відзначено золотими та срібними медалями. Урочисте нагородження провів заступник Радивилівського міського голови Олександр Пастух. У своєму вітанні він побажав успіху всім, хто вирушає з-за шкільної парти у самостійне життя, висловив сподівання, аби в найближчому майбутньому, уже як дипломовані спеціалісти та фахівці, ці юнаки та дівчата, які є цвітом, гордістю та надією, повернулися в рідне місто, щоб продовжувати творити його майбутнє.

За досягнення в навчанні золотими та срібними медалями, а також пам’ятними сувенірами від Радивилівської міської ради відзначені випускники освітніх закладів територіальної громади – Софія Краснопольська, Мар’яна Левценюк, Ольга Стасюк, Сергій Чорнобай, Тарас Грицюк, Орест Коваль, Карина Лебідь, Олександр Мартинюк, Мар’яна Барабах (золота медаль); Ольга Б’єга, Юлія Морозюк, Денис Солтисяк, Катерина Стрільчук, Марія Воронко (срібна медаль).

Дискотекою продовжив вечірку на центральній площі Радивилова відомий рівненський ді-джей. (За публікацією сайту Радивилівської територіальної громади).

Фото можна переглянути на сайті громади, а також на сторінках у «Фейсбуці», зокрема – на сторінці «Радивилів – Radyvyliv». Фотографували Наталія Янчин, Володимир Ящук та інші.

Випускники 2021

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.