Випускникам Радивилівського професійного ліцею присвячуємо наш репортаж

У п’ятницю, 27 червня, 159  колишніх учнів, а тепер випускників, закінчили Радивилівський професійний ліцей.  Попрощалися зі своїм навчальним закладом і вирушають у доросле самостійне життя, як правило, пов’язане із отриманими тут спеціальностями. Дехто вже має запрошення на роботу. З відзнакою закінчили навчання 23 учні. Це свідчить про те, що у наш профліцей приходять і дуже добре підготовлені старшокласники та випускники загальноосвітніх навчальних закладів, причому не лише з Радивилівського району і Рівненської області загалом, але й із сусідніх областей – Тернопільської, Львівської, Волинської.

Звучали зворушливі напутні побажання директора В.М.Колесника, заступника директора В.В.Залужного та інших. Були вручені подяки директора тим батькам, які виростили найбільш наполегливих у навчанні, працьовитих і обдарованих дітей. Випускники адресували схвильовані слова вдячності і пісні своїм батькам, дирекції, викладачам, майстрам виробничого навчання, всім працівникам навчального закладу.

Відбулося вручення документів про середню освіту і отриману спеціальність спочатку відмінникам навчання, а затим і всім іншим випускникам. Як відомо, прийом у Радивилівський професійний ліцей (Радивилівський ПЛ) здійснюється для підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем “кваліфікований робітник ” у межах державного замовлення 240 учнів з таких професій: на базі 9 класів (із здобуттям середньої освіти): столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій: “А1”, “А2”, “В1”, “В2”, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій транспортних засобів категорії «В», «С»; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору; кухар, кондитер; на базі 11 класів – муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; швачка; слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «В», «С».

Адреса профліцею: м. Радивилів, вул. Паркова 26, 35500

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.