Випускників провели в доросле, самостійне життя

Сьогодні в Радивилівському районі в ряді шкіл проводжали в доросле, самостійне життя випускників 11 класів. Відбулися урочистості для юнаків та дівчат і обох міських навчально-виховних комплексів, де документи про освіту в кожному отримали по 27 недавніх учнів.

День видався дощовим і холодним, але це не завадило представникам НВК «Школа №2 – ліцей» знайти більш-менш сприятливе вікно в негоді і під звуки оркестру пройти святковою колоною до міського будинку культури, де й відбулися урочистості. У НВК «Школа №1 – гімназія» урочисту частину організували в спортивному залі закладу, відповідним чином його задекорувавши. Малося на увазі, що після її завершення випускники, так само під звуки духового оркестру, пройдуть до будинку культури, а затим із друзями з іншої школи вирушать на центральну площу потанцювати прощальний вальс. На жаль, не вийшло. Ні, випускники школи-гімназії, принаймні певна їх частина, навіть під дощем прийшли до місця збору. І йшли оркестранти, незважаючи ні на що. Але зрозуміло, що негода неабияк зіпсувала настрій. Адже мало хто з городян міг побачити чудові бальні плаття дівчат і їхні вишукані зачіски, оцінити статний вигляд хлопців.

З року в рік ми проводжаємо зі шкіл усе нові покоління молоді. Часом усе відбувається за відомими сценаріями, часом творяться якісь особливі його фрагменти. І все це тепер радивилівці, як правило,  викладають у соцмережу, на хостинг Ютуб.  Але зі сторони це ніколи не може бути сприйняте так, як сприймають його випускники, їхні батьки, вчителі. Адже для кожного щоразу – це особливий день, це особливі, звернуті саме до нього слова привітань і пісенних настанов, які викликають хвилювання, зворушення, розчулення, ненароком зронену сльозу. Адже йдеться про неповторну, переломну подію, про точку відліку зовсім іншого, незвіданого життя.

Фоторепортаж журналіста Володимира ЯЩУКА представляє окремі фрагменти сьогоднішнього свята в Радивилові. Знімки, як правило, публікуються без обробки, але в великому форматі.

Переглянути фото можна за цим посиланням:
https://jasc51.io.ua/album_2

ПАРОЛЬ /альбом “РАДИВИЛІВ, випускники-2018″/:

dbgecrybrb

Радивилів, випускники

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.