Виробничий корпус росте, кадри готуються

Ходом будівельних робіт заводу з виготовлення бортових електричних мереж компанії «Nexans» у Бродах цими днями цікавилися Олег Синютка, голова Львівської облдержадміністрації,  та Андрій Гаврильчик, генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» (дочірньої компанії німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить всесвітньовідомому французькому концерну «Nexans»). За словами Андрія Гаврильчика, спорудження цього підприємства відбувається належним заданим темпом і згідно з планом робіт.

Броди, кабельно-провідниковий заводВін також розповів, що впродовж трьох тижнів у Бродах звели колони, а до кінця жовтня планують повністю завершити основну частину будівлі й на початку листопада її накрити. Відтак, приблизно в листопаді-грудні розпочнуться оздоблювальні роботи.

У червні 2017 року в компанії «Nexans» сподіваються здати будівлю заводу в Бродах в експлуатацію й перенести туди частину виробництва із Золочева. Натомість Золочівський виробничий підрозділ розширить чи збереже на тому ж самому рівні свої виробничі потужності за рахунок розвитку інших проектів.

Паралельно з будівництвом заводу відбувається навчання персоналу у Золочівському виробничому підрозділі. Завдяки цьому вже працевлаштовано понад 100 осіб. Про це повідомили сьогодні, 12 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.