Вірші – в мелодію, пісні – в душу

Клуб «Надвечір’я», який діє при Радивилівській центральній районній бібліотеці, запросив радивилівців в арт-вітальню «Вірші – в мелодію, пісні – в душу». У неділю, 11 жовтня, в центрі дозвілля Радивилова (кінотеатр) відбулася ця акція, яку вела бібліотекар Лариса Рукінова.

Виконувалися пісні на вірші радивилівських поетів; 90 відсотків музики для пісень написала художній керівник «Надвечір’я» Марія Федорович, досить часто використавши й власні вірші. А ще її зацікавили поети Василь Краснопольський, Василь Ярмусь, Євген Гудима, Володимир Ящук, Світлана Скруха, Раїса Хом’як. Звучали також пісні на слова та музику Володимира Невинного, Надії Вечорко, Павла Сотнічука, а також Василя Краснопольського на музику його брата Володимира (у виконанні Володимира Краснопольського і його сина Віталія).

Учасників клубу «Надвечір’я», радивилівських поетів, піснетворців, а особливо головну дійову особу арт-вітальні –  Марію Федорович вітали міський голова Радивилова Микола Карапетян і поет Євген Гудима.

Фото Володимира Ящука.

nadvechirja-1 nadvechirja-2 nadvechirja-3 nadvechirja-4 nadvechirja-5 nadvechirja-7 nadvechirja-8 nadvechirja-9 nadvechirja-9a Радивилів, Надвечір'я

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Марія Петрівна сказав:

    Дякуємо Миколі Аракеловичу що інтересуеться старшими людьми. Бо молоді кандідати кажуть – ви колись не з тими були, не тим служили, нема заслуг.

  1. Березень 21, 2017

    […] Вірші – в мелодію, пісні – в душу […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.