Віртуальний останній дзвінок у школах

Сьогодні, 29 травня, чисто символічне свято останнього дзвінка у загальноосвітніх навчальних закладах. З цієї нагоди голова Радивилівської райдержадміністрації В.Пекарський на сторінці РДА опублікував таке вітання:

«Дорогі випускники, школярі!
Шановні вчителі, батьки!

Вітаю зі Святом останнього дзвоника.

На жаль, карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн.

Для кожного з вас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Дякую батькам, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую учням за наполегливість і старанність у навчанні.

Сьогодні особливий день для тих учнів, які закінчують школу. Останній дзвоник 2020 року для вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Тож нехай вам щастить у всіх ваших починаннях.

З нагоди свята зичу всім миру, злагоди, щастя і добра, невичерпної снаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Хай кожен прожитий день дає вам радість пізнання нового, задоволення від творчого пошуку».

Цей день випускники позначили в соцмережах публікаціями знімків зі свого шкільного дитинства. А Юля Батієвська з Радивилівського НВК “Школа №1 – гімназія” вмістила на сторінці групи «Радивилів – Radyvyliv» (facebook) 27-хвилинний відеоролик, присвячений святу. А Софія Гойда підготувала відеоролик до свята з Рудня-Почаївської школи. Велике привітання опублікував на сторінці Козинської ОТГ її голова Юрій Костюк.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.