«Вишиваний шлях» проляже нашим краєм

В Ужгороді стартував Всеукраїнський велопробіг, який відбувається у рамках соціального туристичного проекту «Вишиваний шлях». Понад 30 учасників спортивного заходу 11 червня вирушили в напрямку м.Мукачевого.

Під час подорожі її учасники відкриватимуть для себе Україну та насолоджуватимуться мальовничими краєвидами. Серед велосипедистів є гості з інших держав.

velo-2016Дві групи велосипедистів виїдуть із кінцевих точок «Вишиваного Шляху» – з Ужгорода та Харкова – назустріч одна одній. Зустрінуться в Києві.

Під час велопробігу будуть організовані зустрічі з місцевими громадами та керівництвом населених пунктів, що є на маршруті, зустрічі із представниками засобів масової інформації та громадськістю. Передбачена організація екскурсійно-розважальної програми в окремих містах та селах.

Учасники заходу їхатимуть від Ужгорода 18 днів заздалегідь складеним маршрутом завдовжки 800 км: містами Львів, Радивилів, Почаїв, Кременець, Острог, Житомир, Радомишль, а 28 червня, в День Конституції України, мандрівники будуть у Києві на майдані Незалежності.

(За публікацією сайту: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/141299).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Марія сказав:

    А коли вони будуть в Радивилові?

  1. Червень 19, 2016

    […] 19.06, місто Броди зустрічало учасників туристичного проекту «Вишиваний шлях», котрі вже мандрують 8 днів і подолали близько 500 […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.