Висохло джерело святої Анни

Джерело Святої Анни, що на межі між Рівненською та Тернопільською областями, між Дубенським і Радивилівським районами, висохло. За переказами, купання в ньому допомагало від багатьох недуг, а також від безпліддя, тому до джерела приїздило і приїздить багато паломників.

Anny-1Як повідомив депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця, після початку будівництва в селі Стовпець нового храму вода почала поступово зменшуватися.

“Так, дійсно джерело святої Анни висохло. В минулу неділю ми їздили туди. Надіялись на одне, а побачили зовсім інше. Хоча людей там дуже багато. І автобуси, і машини – ніде припаркуватись було. Окрім самого джерела, на території є колодязь, з якого можна просто набрати води чи напитись. Питання: чи це просто колодязь чи та вода, що була у джерелі. Є іконна лавка, церква, їдальня, чи то столова, і через дорогу ведеться будівництво нового храму. Чому пішла вода з джерела? А хто знає чому. Один Бог знає”, – написала Іра Соломко в спільноті Типове Рівне.

Дописувачі припускають, що джерело спустошилося через посушливе літо та внаслідок падіння рівня ґрунтових вод.

Більш повне уявлення про причини зневоднення нашого краю дає стаття: http://www.newskraine.com.ua/v-ukrayini-propadaye-voda/ 

Фото з сайту: http://charivne.info/rivne-news/21852-na-rivnenshchyni-vysokhlo-dzherelo-svyatoyi-anny-foto

Anny-4 Anny-4a

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Анонім сказав:

    Пробачте, я не з Украiни пишу. У мене е друг Сашко. Про це мiсце я взнав вiд нього. Дуже прикро. Хай Вам щастить!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.