Виставка робіт художниці Ірини Локшук

Сьогодні в Радивилівському історичному музеї відбулося відкриття виставки робіт рівненської художниці і майстра прикладного мистецтва, викладача кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету Ірини Локшук та її студентів, організованої університетом та музеєм Радивилова.

Під керівництвом Ірини Локшук як педагога вже понад 60 студентів успішно захистили дипломні художні роботи. Мистецькі напрацювання Ірини Локшук та її студентів експонувалися на Творчому звіті майстрів мистецтв і художніх колективів Рівненської області в Національному палаці мистецтв «Україна», а також у виставкових залах Рівного, Березного, Острога, Нетішина.

Про біографію і творчість майстрині розповіла директор музею Олеся Шикало. Відвідувачі виставки знайомилися з творчістю майстрині та її послідовників (акварельний живопис, гобелен, батик). Серед відвідувачів були й радивилівські художники Михайло Воронко, Роман Козлов, Агата Капуста, Марія Байтер, фотохудожники, працівники радивилівської ткацької майстерні «Центру дослідження і відродження Волині», учні художнього відділу Радивилівської школи мистецтв імені Германа Жуковського. Виставка діє, з роботами можуть познайомитися зацікавлені радивилівці.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.