Вітання міського голови Радивилівської ОТГ

«Шановні жителі громади та району. Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеці. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення.

Знаючи трьохстолітню конституційну традицію свого народу, всі ми повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові успішної громади, успішної країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

Від усього депутатського корпусу міської ради, її виконавчого комітету бажаю кожній родині міцного здоров’я, добробуту і затишку. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

Зі святом вас, з Днем Конституції України!

Міський голова Микола Карапетян».

***

«Зі святом усіх, хто молодий літами і душею!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді. Це найкраща пора в житті кожної людини – молодість, спогади про цей час кожен з нас із трепетом зберігає у своєму серці. Гордо констатую той очевидний факт, що молодь Радивилівської територіальної громади – це покоління амбітних та креативних людей, які активно ініціюють та розвивають інноваційні ідеї, спрямовані на поліпшення її іміджу та добробуту. Жителі громади глибоко цінують внесок юнаків і дівчат у її розбудову, готовність брати відповідальність за краще майбутнє. У свою чергу, міська рада активно сприяє та допомагає ініціативній молоді у реалізації молодіжних проектів. Для цього створюються всі умови надання якісної освіти та організації змістовного спортивного та мистецького життя.

Сучасні реалії ставлять перед молоддю також і зрілі завдання. Але ці виклики нашим юнакам та дівчатам з легкістю вдається долати: талановиті та освічені, сповнені яскравих ідей та енергії, вони – на вістрі змін сьогодення. Вірю, що разом з такою молоддю нам вдасться реалізувати ще багато планів та задумів, підвищити імідж громади, її авторитет. Бажаю нашій молоді і надалі впевнено заявляти про себе, наполегливо працювати над собою, будувати амбітні плани на майбутнє.

З нагоди свята бажаю усім молодим людям творчої енергії, незалежних думок та повноти сил, щоб втілити в життя все, до чого прагнуть ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте: молодість  – не вік, молодість – це стан душі. Тож будьте здорові, яскраві та активні, залишайтесь якнайдовше молодими!

Міський голова Микола Карапетян». (З газети «Наш Прапор Перемоги»).

Микола Карапетян

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.