Вітаємо з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва! (Архівні фото – радивилівські)

9 листопада відзначається День працівників культури та аматорів народного мистецтва. За кілька днів до свята в Радивилівському районному будинку культури відбулися урочисті збори. Винуватцям торжества вручали подяки та грамоти. Йшлося про те,  що, незважаючи на самопочуття, на суспільний неспокій, працівники культури та самодіяльні артисти виходять на сцену, дарують глядачам і слухачам гарний настрій, життєвий оптимізм.

Сьогоднішє свято стосується всіх нас, адже мало кому вдалося не бути причетним до самодіяльної творчості, до виступів принаймні в учнівських хорових колективах, танцювальних ансамблях, до читання (декламування) іншим літературних творів шкільної програми. Багато хто черпав і зараз черпає одухотворення в заняттях шкільних гуртків художньої самодіяльності, відвідує уроки в в Радивилівській і Козинській школах мистецтв, займається в районному будинку школяра, працює в творчих колективах районного будинку культури.

Тож вітаємо вас і нас із сьогоднішнім святом, працівники культури, аматори народного мистецтва, шанувальники самодіяльної творчості. Нехай не вичерпується у ваших душах творча наснага, бажання дарувати свій талант, своє розуміння прекрасного.

Наша фотодобірка представляє працівників культури і аматорів народного мистецтва різних вікових категорій (використані фото Володимира Ящука).
РадивилівАлла Комар Радивилів bosyj-roman k2 ksenia petrowski_illja rb schid Sirko_Andrij sW_pober tanok tanok_diwchata tanok_hrupa trio trio_2 trio_dity wypusk

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.