Вітаємо з Днем працівників освіти! (Архівні фото: радивилівські)

Інформаційне Інтернет-видання «Радивилів.info» вітає вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователів дитячих садків, викладачів, майстрів виробничого навчання Радивилівського професійного ліцею, працівників відділу освіти Радивилівської РДА, ветеранів педагогічної праці з професійним святом – Днем працівників освіти!

Власне, з професією вчителя ми всі пов’язані, адже вихователі в дитсадках, вчителі, починаючи з 1 класу, вчили і вчать нас добра, справедливості, людяності, вкладали і вкладають у наші серця любов до рідної землі, до отчого дому, до Батьківщини. Своїми знаннями, своїми кращими моральними якостями, своїм уміння наполегливо долати труднощі і досягати наміченої мети ми завдячуємо педагогам. У цьому – їх неоціненна місія.

Складні суспільні обставини вкотре доводять, що ми повинні безустанно вчитися, набиратися мудрості, щоб приймати виважені рішення, бути готовими до рішучих дій в ім’я справедливості, людської гідності, в ім’я незалежності України. Живучи прагненням до інтеграції у європейське співтовариство, ми завдяки педагогам вчимося більш ефективно використовувати набуті знання, упевнено конкурувати на ринку праці.

Шановні освітяни, у цей святковий сонячний день, “День працівників освіти” ми, працівники радивилівського Інтернет-видання (до речі, серед нас є і вчителі), бажаємо вам гарного настрою, творчої невтомності, відчутних досягнень на педагогічній ниві, а ще – звичайного людського щастя та родинного затишку. Нехай вам додають сил, енергії і натхнення щира любов ваших учнів, вихованців, повсякденна моральна підтримка близьких вам людей.
_DSC6357

IMG_1569

P5286481

P5286604

P5286613222

222322

222322__

222322___

lic

sad

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.