Вітаємо зі святом Першовересня, Днем знань

Сьогодні – свято Першовересня, День знань. З цієї нагоди начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради Ірина Ковалевська опублікувала в соцмережі таке вітання:

«ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ТА ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань та початком навчального року! Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але цей день завжди особливий, однаково хвилюючий, неповторний і незабутній, пронизаний святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

У це світле свято особливі слова подяки хочу висловити вчителям за їх безмежну відданість своїй справі, щиру любов до дітей, за дар надихати їх на отримання нових знань і творче самовираження!

Бажаю всім школярам успіхів у навчанні, впевненості у власних силах, яскравих відкриттів і вірних друзів.

Шановні батьки, щиро вітаю і Вас зі святом 1 вересня! Сьогодні Ваші діти продовжуватимуть здобувати знання, уміння, навички, а згодом своєю працею вони прославлятимуть родину, наш край, розбудовуватимуть державу та зміцнюватимуть її могутність.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

Будьте невтомні в навчанні і життя ставатиме кращим !

Всім відмінного настрою і радості!»

На сторінці «РАДИВИЛІВ – RADYVYLIV» свій фоторепортаж зі свята Першовересня в Радивилівському ліцеї №1 опублікував журналіст Володимир ЯЩУК. А добірку фотознімків з Радивилівського ліцею №2 імені П.Стрижака запропонувала в соцмережі Наталія ЯНЧИН.

Загалом, під закличну пісню шкільного дзвінка освітні заклади Радивилівської територіальної громади цьогоріч зустріли 237 першокласників. Найбільше учнів зараховано на навчання до першого класу в опорному закладі громади – Радивилівському ліцеї №2 ім.Павла Стрижака. В новому, 2021-2022 навчальному році шкільна родина тут налічує 792 учні, разом із Башарівською гімназією та Копанівським навчально-виховним комплексом – 964 учні. За інформацією сайту Радивилівської міської ради, навчання у 10-х класах після канікул продовжать 114 учнів, а випускниками закладів повної загальної середньої освіти Радивилівської громади готуються стати 131 юнаків та дівчат.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.