Вияв шани людям поважного віку. ФОТО

29 вересня з нагоди Дня ветеранів і людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня, в Радивилівському міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (кінотеатр) проведено тематичний захід «Осіннє золото в природі – щедре золото в душі»

Радивилів, День ветеранівПерервавши свою участь у важливій сесії районної ради, де розглядалися питання про передачу із спільної власності територіальних громад району бюджетних установ, закладів і майна, закладів культури і закладів охорони здоров’я, прийшли привітати ветеранів і людей похилого віку голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, міський голова Радивилова – центру об’єднаної територіальної громади Микола Карапетян, керуючий справами районної ради Анатолій Тимошейко, з привітанням виступив і голова районної ветеранської організації Василь Бондар.

Групі ветеранів вручено подяки, грамоти та сувеніри за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію. Відбувся концерт. Усіх присутніх почастували короваєм.

Фоторепортаж можна переглянути тут: http://photo.i.ua/user/5086/480280/?p=0&r=7457757

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.