Вклонилися мужності, вшанували патріотичний подвиг

Сьогодні – День пам’яті про наших воїнів, які загинули за cвободу та незалежність батьківщини. Ранок розпочався в Україні із загальнонаціональної хвилини мовчання…

Сім років уже триває війна на сході України, яка забрала тисячі життів і ще більше людських доль – зруйнувала. Пам’ятати ісіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних, — обов’язок кожної української родини, кожної громади.

У скорботний для країни день, прописаний кривавим рядком Іловайської трагедії на сторінках її сучасної історії, вшанувати пам’ять загиблих захисників України та покласти квіти до пам’ятних знаків на Алеї Слави в міському парку Радивилова, а також у центрі міста, зійшлися представники влади територіальної громади, військові центру комплектування та соціальної підтримки, працівники Національної поліції, дружина та донька загиблого офіцера-вертолітника Андрія Бєлкіна – Надія та Марта Бєлкіни, мати загиблого Героя АТО Ігоря Черняка – Людмила Черняк.

Учасники поминальної акції засвітили лампадки, дехто приніс букети соняхів – ці квіти стали своєрідним символом, що нагадує про Іловайську трагедію. Іловайськ став місцем наймасовіших втрат українського війська, а «зелений коридор», що пролягав через соняшникові поля, для наших військових, передусім для добровольчих батальйонів, став справжньою «дорогою смерті». Адже регулярні частини російських збройних сил, що вторглися до України, обстріляли гуманітарний коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці.

Наталія ЯНЧИН. (З соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.