Внесок Радивилівщини – найсуттєвіший

У Рівненській області завершуються осінньо-польові роботи, власне – вже й зимові. За даними департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА, зернові та зернобобові культури по всіх категоріях господарств зібрано на площі 291 тис. га, а це 99% до прогнозованих площ. Намолочено 1453,5 тис. тонн, що на 191,1 тис. тонн більше, ніж торік.

– Це найвищий валовий збір зерна в історії Рівненщини. Середня урожайність зернових культур по сільськогосподарських підприємствах склала більше 64 центнерів з гектара. Цьогоріч склалися сприятливі погодні умови для збору урожаю пізніх сільськогосподарських культур, що дало можливість сільгоспвиробникам завершити збирання врожаю, – прокоментувала директорка департаменту ОДА Надія Переходько.

Найвищої урожайності зернових і зернобобових культур досягли хлібороби Радивилівського району – понад 74 центнери з гектара, в Рівненському, Млинівському, Гощанському та Корецькому районах урожайність цих культур становить понад 70 центнерів з гектара. 

Кукурудзу на зерно зібрано на площі 85,7 тис. га, що становить 99,9 відсотків до площі збирання, намолочено 683 тисячі тонн при урожайності 79,7 центнерів з гектара.

Солодкі корені викопано на площі 11,5 тис. га, що становить 98% до прогнозу, накопано 481 тис. тонн при урожайності 418,2 центнерів з га.

Соняшник зібрано на площі 27,0 тис.га, намолочено 69,7 тис. тонн при урожайності 25,8 центнерів з га.

Сою зібрано на площі 48,1 тис. га. Намолочено 113,5 тис. тонн при середній урожайності 23,6 центнерів з га.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.