Водіям: сервісні центри МВС

Зареєструвати автомобіль, отримати посвідчення водія і техпаспорт — усі ці та інші послуги тепер надають сервісні центри МВС, створені замість МРЕВ. Найближчий на Рівненщині від міста Радивилів – Дубенський.

Регіональний сервісний центр МВС України діє у Рівному (вул. С.Бандери, 14-А, тел. (0362) 26-55-20). Територіальний сервісний центр у місті Дубно розташований по вул. М.Грушевського, 184 (тел. (03656) 2-18-80). Працює з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год., у суботу — з 9.00 до 16.45; обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.; вихідні — неділя та понеділок.

авто, виявили краденеТериторіальні сервісні центри (на Рівненщині – в Рівному, Дубні, Сарнах, Володимирці) здійснюють прийом громадян з питань державної реєстрації, перереєстрації, оформлення безкоштовних договорів купівлі-продажу, зняття з обліку призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортних засобів усіх типів; прийняття іспитів, здійснення видачі та обміну посвідчень водія.

Регіональний сервісний центр здійснює прийом громадян з питань оформлення та видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, ДОПНВ-свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та свідоцтв про підготовку уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів, а також займаються внесенням інформації у відповідні державні реєстри. (За публікацією газети “Рівне вечірнє”).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.