Вогнище не згасає, а тільки розгоряється

Ситуація з поширенням коронавірусу на Радивилівщині залишається досить тривожною.

Наприклад, на 8 серпня було зареєстровано вогнище захворювання з 4-х осіб – працівників швейно-торгового підприємства «Маяк» (це швачки одного цеху). Було зафіксовано також сімейне вогнище з 4-х осіб у Радивилові. Серед захворілих є медичний працівник села Зарічного, працівники поліції, Радивилівського комбінату хлібопродуктів і підприємства «Щедра Нива». На 9 серпня до списку хворих додалося ще 5 осіб (ШПТ “Маяк”, а також сімейне вогнище з 3-х осіб у селі Ситному.

За інформацією оперативного штабу протидії коронавірусу при облдержадміністрації, на ранок 13 серпня цифра хворих по Радивилівщині від початку пандемії COVID-19 зросла до 123. Зареєстровано по області 46 нових випадків захворювання. Вік хворих від 23 до 64 років. Серед них з Радивилівщини – 9 нових випадків зараження (м.Радивилів – 3, с.Крупець – 2, с.Боратин – 4).

Таким чином у Рівненській області наразі є 7252 випадки захворювань на коронавірусну хворобу від початку пандемії. Зафіксовано 106 летальних випадків. Подолали хворобу 5473 особи. У роботі лабораторій області залишається 735 зразків для перевірки.

На вечір 13 серпня на Радивилівщині ще 20 зареєстрованих випадків захворювання (м.Радивилів – 12, с.Пустоіванне – 1, с.Балки – 1, с.Іващуки – 2, с.Опарипси – 1, с.Лев‘ятин – 1, с.Карпилівка – 2). Цифра хворих – 146 (від початку пандемії; нині госпіталізовано двоє, на амбулаторному лікуванні /самоізоляції/ перебувають 67 осіб; померли троє плюс ще одна жінка, яка проживала в районі, але була прописана в Дубні).).

епідемія грипу, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.