«Волинь туристична» – для східної України

  На Рівненщині влаштують мандрівний прес-тур для журналістів із Донецька. Вони подорожуватимуть найцікавішими маршрутами «Волині туристичної». Серед таких маршрутів – поїздка в Національний заповідник “Поле Берестецької битви” (с.Пляшева Радивилівського району). А тим часом топовим об’єктом стане єдиний в Україні музей Першої світової війни. Його розмістять в автентичному приміщенні, яке пережило події тих часів, – у Тараканівському форті (це при шляху Дубно – Радивилів, с.Тараканів).

Споруда є унікальною. Схожі оборонні об’єкти можна знайти лишень у Франції. Відкриття музею заплановане на серпень. У цей же період відбуватиметься мандрівний прес-тур. Тараканівський форт стане його родзинкою. Водночас в області є чимало інших цікавих туристичних місцин – а це і середньовічні замки, і сакральні споруди, де відбуваються дива, і природні феномени. Вони також увійдуть до маршруту для журналістів, прокоментував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов під час засідання оргкомітету. До нього увійшли керівники найпопулярніших туристичних об’єктів. Наразі фахівці розроблятимуть одно-, дво- та триденні подорожі для учасників таких прес-турів. Адже на Рівненщині планують провести серію таких заходів.

Тим часом ідея такого медійного проекту виникла після того, як «Волинь туристичну» презентували на всеукраїнському рівні. Це викликало зацікавленість у представників інших областей, зокрема Донеччини. Тому тамтешні журналісти будуть першими, хто візьмуть участь у мандрівному прес-турі. Загалом же цьогоріч мають намір реалізувати серію проектів, спрямованих на популяризацію «Волині туристичної».

«На сьогодні Рівненщина – носій найпотужнішого міжрегіонального туристичного продукту, який здатний зацікавити любителів подорожей із різних куточків України, – підсумував Олексій Губанов. – Тим часом нині важлива реалізація об’єднавчих проектів, які сприяють тому, аби Схід бачив Захід і навпаки». (За публікацією сайту РДА).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.