Вони загинули 6 років тому, 2 травня

Ще зовсім недавно він виходив з дверей своєї квартири і, посміхаючись, бажав тобі доброго дня, був для тебе добрим сусідом, надійним другом, а для когось і покладистим співслужбовцем. Ще зовсім недавно він сидів із тобою за одним столом з філіжанкою кави і розповідав про свої мрії чи плани на майбутнє. В його молодій душі вирувало життя, а його бажанням не було меж.

Але сьогодні, і вже шість років поспіль, ти не бачиш його привітної посмішки, і він не бажає тобі доброго дня, не сидить з тобою за одним столом і не розповідає про свої бажання, а мрії його залишились нездійсненними.

Проклята війна!!!

Світла пам’ять вертолітникам Бродівської 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, які загинули під час антитерористичної операції у Слов’янську 2 травня 2014 року внаслідок ураження (збиття) сепаратистами 2-х вертольотів Мі-24П в районі села Карпівка, Слов’янського району, Донецької області. Тоді загинули члени екіпажу вертольота Мі-24П (“09 жовтий”), підполковник Сергій Сергійович Руденко (1979 р.н.) і капітан Ігор Іванович Грішин (1975 р.н.)  та члени екіпажу вертольота Мі-24П (“40 жовтий”) підполковник Руслан Володимирович Плоходько (1975 р.н.), підполковник Олександр Борисович Сабада (1979 р.н.) та майор Микола Миколайович Топчій (1973 р.н.).

Вічна і світла пам’ять нашим Героям!!!

Ольга Скаковська (з соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.