Вперто ігнорував правила поведінки

Півроку за гратами може провести 30-річний мешканець Радивилівського району Роман за порушення правил адміністративного нагляду.

Роман умисно ухилявся від встановлених законом обмежень щодо нього. Відбувши п’ять років у в’язниці за злочини, він звільнився із Катеринівської виправної колонії. Враховуючи те, що під час відбування покарання Роман зарекомендував себе з негативної сторони і мав сім дисциплінарних стягнень, Сарненський районний суд призначив йому один рік адміністративного нагляду за місцем проживання.

Оксана Шуляк з Радивилівського райвідділу міліції повідомляє, що ще з лютого цього року правоохоронці здійснювали виховний вплив на раніше судимого, щоб попередити таким чином вчинення ним нових злочинів. Роману заборонялося самовільно залишати місце свого проживання у визначений час, виїжджати в особистих справах за межі району без повідомлення міліції, а також необхідно було щомісячно з’являтися до Радивилівського районного відділу внутрішніх справ на реєстрацію, однак Роман з травня по липень вперто ігнорував встановлені судом правила поведінки та без поважних причин зникав за межі району в невідомому напрямку.

за гратиСпільними зусиллями дільничних інспекторів міліції та працівників карного розшуку Романа розшукали у м. Броди Львівської області та доставили у Радивилівський райвідділ міліції. Відтак, за порушення правил адміністративного нагляду, чоловікові загрожує до шести місяців арешту, як передбачено частиною 1 статті 395 Кримінального Кодексу України. (“Рівне вечірнє”).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.