Врятуймо життя нашим солдатам!

АТО, солдати, воїни, захисникиВпродовж 4-11 березня Координаційним штабом Радивилівського району було придбано 5 пар берців та 2 балаклави на потреби мобілізованих військовослужбовців із Радивилівщини, які захищають територіальну цілісність та незалежність України. За останній тиждень на благодійний рахунок Координаційного штабу Радивилівського району з допомоги армії надійшло всього 205 грн.

Станом на 11 березня на благодійному рахунку Радивилівської районної організації Товариства сприяння обороні України залишилось 4319,00 грн. За результатами засідання Координаційного штабу від 11 березня, залишок коштів на благодійному рахунку Радивилівської районної організації ТСОУ вирішено спрямувати на першочергові потреби учасників АТО із Радивилівщини, зокрема на закупівлю: 2 пар берців, 2 рацій радіусом дії 1 км., 5 наручних годинників з підсвіткою, тактичних окулярів, наколінників, штурмового рюкзака.

Крім того, нагадуємо жителям Радивилівщини, що на сьогоднішній день проводиться районна акція «Врятуємо життя нашим солдатам!», у рамках якої планується забезпечити індивідуальними аптечками із індивідуальними перев’язочними пакетами, бандажами, джгутами-турнікетами та кровоспинними і обезболюючими препаратами учасників АТО із Радивилівщини. На закупівлю однієї аптечки, за попередніми підрахунками, необхідно близько 600 грн. Координаційний штаб просить усіх мешканців району долучитися до акції «Врятуємо життя нашим солдатам!».

Надати свою посильну допомогу українській армії може кожен з нас! Реквізити: Р/Р 26003301575437, ЄРДРПО 35882914, ВАТ Ощадбанк, м.Рівне, МФО 333368, отримувач: Радивилівська районна організація Товариства сприяння обороні України. Крім того, збір коштів на потреби учасників АТО продовжують громадськість, територіальні громади та приватні підприємці Радивилівщини. Зокрема, у Радивилівському районі розміщені опечатані Радивилівською районною організацією ТСОУ точки збору коштів на індивідуальні аптечки та ліки бійцям із Радивилівщини.

З питань організації надання допомоги учасникам АТО звертайтесь в Координаційний штаб підтримки української армії. Телефон для довідок: (096) 86-96-798 – волонтер Стояновська Алла Іванівна.

Координаційний штаб. 

Врятуймо життя нашим солдатам!

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.