Все йде, все минає, та слід залишає

Наприкінці року, зустрічаючись із друзями по роботі та за святковим столом проводжаючи рік, який збігає до кінця, ми згадуємо найбільш пам’ятні його події – події особистого і суспільного значення, події, важливі для Радивилова і району. Звісно, все йде, все минає, та слід залишає – в нашій пам’яті, в душі. Спробуємо й ми у виданні Радивилів.info нагадати про деякі події з життя Радивилівщини в 2015 році.

Відбулося вшанування пам’яті воїнів – наших земляків, які загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність України. На школах, де вони навчалися, відкрито меморіальні дошки, а вертолітникові Андрію Бєлкіну присвячна меморіальна стела у бродівській військовій частині, де він служив.

Радивилів, школа-гімназія

Вибори у місцеві ради 25 жовтня засвідчили появу на Радивилівщині нової впливової політичної сили – партії «Конкретних справ». Вона провела в Радивилівську районну раду найбільше своїх представників. Депутатами Рівненської обласної ради від цієї політсили обрані радивилівці Анатолій Грисюк і Василь Стецюк. Ця партійна організація має на меті висунути своїх кандидатів і на виборах у міську раду Радивилівської об’єднаної територіальної громади 27 березня 2016 року.

Радивилів, партійці, конкретні справи

На державному рівні відзначено 100-річчя від дня народження відомого українського археолога, дослідника Берестецької битви 1651 року Ігоря Свєшнікова. У селі Хотин Радивилівського району, де пройшло його дитинство, встановлено пам’ятний знак на місці садиби Свєшнікових.

sveshnikov_chotyn1

Важливою подією в культурному житті Радивилівщини став восьмий Всеукраїнський фестиваль-конкурс козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена!», приучорений 364-й річниці Берестецької битви.

Радивилів, фестиваль Встань козацька славо, Берестечко

У Радивилові зустрівся зі своїми читачами відомий прозаїк, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Мирослав Дочинець. У 2015 році до Національної спілки письменників України прийнято радивилівську поетесу Галину Гнатюк, цього ж року вона стала лауреатом обласної літературної премії імені Михайла Дубова.

Мирослав Дочинець, Радивилів

Радивилівець Ігор Левчук (живе в селі Крупець) взяв участь у двох міжнародних марафонських забігах – у Кишиневі та Києві і показав відмінні результати.

Київ, марафон, Ігор Левчук

Завдяки зусиллям Радивилівської міськради і особисто міського голови Радивилова Миколи Карапетяна в місті облаштовано кілька нових дитячих і спортивних майданчиків.

nezaleznist-9b

У 2015 році вперше за всю історію упродовж року залишалося без води русло річки Слонівки на території Радивилівського району. А відтак обміліли або й зовсім висохли стави.

Радивилів, русло річки СлонівкиФото: Володимир Ящук, Наталія Мелих, Василь Семеренко.

 

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.