Всеукраїнський фестиваль у Радивилові. Багато знімків

Радивилів, фестиваль12 червня, у п’ятницю, в Національному історико-меморіальному заповіднику ″Поле Берестецької битви″ в селі Пляшева (Радивилівський район) почалися урочистості з ушанування героїв-козаків і селян-повстанців – учасників Берестецької битви 1651 року. Пройшло Богослужіння у Свято-Георгіївському соборі чоловічого монастиря.

 А о 12 годині відбулося урочисте відкриття VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацької пісні ″Встань, козацька славо! Засвіти знамена!″, який пройде на Радивилівщині до 14 червня.

Увечері, близько 19 години, учасники фестивалю пройшли в Радивилові від районного будинку культури вулицями Кременецькою і Почаївською до майдану Незалежності. З відкриттям фестивалю-конкурсу вітали радивилівців і гостей району міський голова Радивилова Микола Карапетян, голова райдержадміністрації Олег Ващук, голова районної ради Олександр Пастух, представники оргкомітету фестивалю, який проводиться за підтримки Міністерства культури України.

Як поінформувала кореспондента Радивилів.info завідуюча відділом культури і туризму Радивилівської РДА Тетяна Шуст, цього року на фестиваль козацької пісні приїхали близько 230 учасників, які об’єднані більш як у 35 колективів.

До відкриття дійства цікаву програму підготували радивилівські аматори сцени, а потім на неї запросили гостей з різних областей України.

Цьогоріч у фестивалі-конкурсі беруть участь дорослі солісти-вокалісти, виконавці авторської пісні, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, а також окремі виконавці гри на бандурі.

Сьогодні, 13 червня, з 11 години вони виступатимуть у Радивилівському районному будинку культури в конкурсній програмі. Приходьте, радивилівці, на цей концерт (безкоштовний).

Пропонуємо фото з першого дня фестивалю: фотографував Володимир Ящук, кор. Радивилів.info.

Більше знімків – на сайті: http://jasc51.io.ua/album733958 ПАРОЛЬ ВХОДУ – RJPFWMRF

Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль Радивилів, фестиваль

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

 1. Редактор сказав:

  Назву для фестивалю дали слова поета Олександра Богачука з його пісні:

  Встань, козацька славо, засвіти знамена,
  Гордо й величаво піснею промов:
  Ой ти, Україно, купино священна,
  Ми твоя надія, віра і любов.

  Нас благословляють береги Дніпрові,
  Заповіт козацький в серці берегти.
  Ой ти, Україно, скільки сліз і крові
  Тут було пролито, щоб не вмерла ти.

  Всі ми твої діти й підем за тобою.
  Чуєш, сурма грає — кличе волі час.
  Ой ти, Україно, будь завжди собою,
  І ніхто ніколи не здолає нас.

  Встань, козацька славо, засвіти знамена,
  Сонцем звий хоругви в небо голубе.
  Ой ти, Україно, купино священна,
  Хай біда і лихо обмине тебе!

 1. Червень 15, 2015

  […] ДИВ.: Всеукраїнський фестиваль у Радивилові. Багато знімків […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.