Вулиця в райцентрі названа на честь полеглого героя – учасника АТО

Роман Скаковський, БродиВоїн проживав у цьому житловому мікрорайоні і в перших лавах вступив у бій з озброєними агресорами. Він був важко поранений під час героїчної оборони аеропорту в Луганську. Близько місяця Роман Скаковський після вкрай важкого поранення боровся за життя. Серце новітнього героя України,  29-річного бійця-десантника 80 окремої аеромобільної бригади ВДВ  перестало битися у Львівському військовому шпиталі, де лікарі до останнього боролися за його одужання. У Бродах колишню вулицю Ентузіастів перейменували на честь  Романа Скаковського. Таке рішення сесії Бродівської міської ради.

Також, за ініціативи місцевих чиновників та громади, у Бродах ухвалили «Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їх сімей і вшанування пам’яті загиблих».

Родинам 11 полеглих учасників АТО Бродівською міською радою затверджені детальні плани територій та надані дозволи на розробку проектів відведення земельних ділянок для передачі у власність для будівництва й обслуговування житлових будинків. Це один із пунктів реалізації цього документу на 2015 рік. Крім цього, діти загиблих учасників АТО забезпечені безкоштовним харчуванням в дошкільних навчальних закладах міста Броди, інших учасників АТО — оплачують лише 20% від повної вартості. Загалом на виконання програми у міському бюджеті Бродів передбачено близько 500 тисяч гривень.

Для Радивилів.info – за публікацією видання “Погляд”.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Fedun Iruna сказав:

    J z interesom znaemlyusj z novunamu Raduvulova,ze moe misto

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.