Вуличне електроосвітлення – все в нові села

Поліпшуються умови зовнішнього благоустрою у населених пунктах старостинських округів Радивилівської ОТГ: наразі міською радою здійснюється встановлення вуличної електромережі в селах Підлипки та Стоянівка Підзамчівського старостинського округу. Уже завершили цей процес у Перенятині. На черзі – Адамівка.

Довгими десятиліттями жителі цих сіл були позбавлені такого цивілізаційного блага, як освітлені у вечірній час вулиці. Це питання входило чи не в першу п’ятірку найбільш злободенних, вирішення яких пов’язували тільки з процесом об’єднання в територіальну громаду та якісно новим господарським підходом в інфраструктурному розвитку сільських територій.

Як триває встановлення та під’єднання вуличних світильників до електромережі, міський голова М.Карапетян простежив особисто під час виїзного огляду у Підзамчівський старостинський округ.

Слід зауважити, що масштабні роботи, пов’язані із освітленням сільських населених пунктів, у Радивилівській ОТГ тривають не один рік. Так, у 2019-му , вслід за селами Підзамче, Круки, вуличні ліхтарі засвітились у Присках, Копанях, Стариках, Новоукраїнському, Батькові. Радивилівською міською радою було придбано та встановлено у цих населених пунктах 147 вуличних світильників з світлодіодними лампами, прокладено 9,3 кілометра повітряної лінії. Торік вдалося прокласти 14,4 кілометра електроліній по селах громади, встановлено 274 світильники. Роботи з модернізації вуличного освітлення проводились і в Радивилові.

(З сайту ОТГ).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.