Виключити Радивилів із списку історичних місць

На нещодавній сесії Радивилівської міської ради більшість голосів отримало звернення від депутатів ради до Міністерства культури, молоді та спорту, Кабінету Міністрів України про необхідність виключення міста Радивилів із списку історичних населених місць.

Як поінформував сайт Радивилівської ОТГ, зважаючи на те, що тут відсутні пам’ятки архітектури і містобудування, історії, археології, монументального та садово-паркового мистецтва, які були б внесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, депутати просять переглянути доцільність зарахування Радивилова в перелік міст історичного значення на найвищому державному рівні та внести відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України.

Як зазначалось, у нинішньому статусі значно ускладнюється режим регулювання міської забудови, що, до того ж, пов’язане ще й з необхідністю виготовлення історико-архітектурного опорного плану із позначенням об’єктів культурної спадщини. На території міста таких немає, а от на виготовлення згаданої документації з місцевого бюджету довелося б затратити чималу суму – близько 300 000 гривень.
Радивилів, центр

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.